fbpx
+48 505 362 394 biuro@pi-nuts.eu

Pi-nuts program partnerski

Jako Pi-nuts od lat działamy na rynku, oferując klientom surowce niezbędne w przemyśle cukierniczym oraz lodziarstwie. Te półprodukty z powodzeniem wykorzystywane są w najlepszych piekarniach, a także przez niezależnych kucharzy (również amatorów).

Wysoka jakość i dbałość o detale: motto Pi-nuts

Naszym klientom, a także i współpracownikom, oferujemy najwyższą jakość produktów oraz usług.  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, zaopatrując lokale gastronomiczne w najlepsze produkty. W szeregach naszych pracowników znajdują się osoby wysoce wykwalifikowane, posiadające wszelką niezbędną wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów. Do czołowych pracowników należy przede wszystkim Prezes Zarządu – Paweł Petrykowski, który jest Mistrzem Polski w Lodziarskich Mistrzostwach Polski.

Co oferujemy klientom? Bardzo indywidualne podejście do ich zamówień oraz kompleksową obsługę. W przypadku problemów pomagamy skomponować zamówienie i uczynić je jak najbardziej dopasowanym do potrzeb. Utrzymujemy stały kontakt z kontrahentami, oferujemy im zawsze jak najprzystępniejsze ceny i staramy się szybko realizować zamówienia. Troska o współpracę na najwyższym poziomie, jest dla nas priorytetem.

Co posiadamy w swojej ofercie?

W naszej ofercie klienci mogą znaleźć pasty oraz miazgi orzechowe, bazy do lodów, owoce liofilizowane, orzechy pakowane czy też produkty na bazie wanilii. Są to zarówno całe laski wanilii, jak i ekstrakty oraz pasty. Ponadto prowadzimy również sprzedaż kaw w marce prywatnej – Golden Grain oraz Ciao Bella. Wszystkie te produkty zawsze są na stanach magazynowych, co pozwala na szybką i bezproblemową ich wysyłkę. W przypadku bardziej skonkretyzowanych życzeń klientów jesteśmy w stanie dostosować się do kwestii zmiany opakowań, ich wagi itp.

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

Profesjonalne podejście do klienta, przekłada się również na pełen profesjonalizm w kontaktach biznesowych. Osobom zainteresowanym nawiązaniem z nami współpracy, oferujemy kontakty na bardzo wysokim poziomie, niezbędne informacje na temat naszej działalności oraz pomoc w trudniejszych zagadnieniach. Pi-nuts wychodzi naprzeciw instagramerom, blogerom oraz innym osobom działającym w social mediach, oferując współpracę umożliwiającą uzyskanie dochodu pasywnego w ramach reklamowania naszych produktów. Dołącz do grona zadowolonych partnerów.

8 + 11 =